Robertas T. Kijosakis - stalo žaidimo PINIGŲ SRAUTAS 101 bei Turtingojo Tėčio serijos knygų autorius. Jis 1997 metais sudrebino pasaulį, išleidęs savo pirmąją knygą "Du tėčiai - turtingas ir vargšas" (Rich Dad Poor Dad), kuri kartu su kitomis šio autoriaus knygomis tapo vienomis iš labiausiai perkamų asmeninių finansų knygomis per visą istoriją. Jis pareiškė, kad namas, automobilis ir panašūs daiktai - tai, ką daugelis žmonių visomis išgalėmis stengiasi įsigyti ir laiko vienu iš svarbiausių gyvenimo tikslų - nėra joks turtas. Tai tėra "pasyvas", traukiantis iš jūsų kišenės pinigus. Turtas, anot autoriaus, yra tai, kas į jūsų kišenę įdeda pinigus - tai yra, "aktyvai". Todėl dauguma žmonių pakliūna į tokias aplinkybes, kurias Robertas Kijosakis vadina "žiurkių ratu" - kai reikia vis sunkiau ir daugiau dirbti, norint įgyti geresnį namą, geresnę mašiną, ir šį "turtą" išlaikyti, visą gyvenimą mokant bankui palūkanas.
Jei jūs pavargote nuo savo metai po metų besitęsiančių finansinių sunkumų, pavargote nuo minčių, kaip laiku apmokėti savo sąskaitas ir pan., tai labai tikėtina, kad ir jūs esate pakliuvę į šį "žiurkių ratą". Skaitydami Roberto Kijosakio knygas bei žaisdami stalo žaidimą PINIGŲ SRAUTAS 101 jūs sužinosite, kaip iš jo ištrūkti, ir įgysite praktinių įgūdžių, kaip sukurti nenuvertėjantį ilgalaikį turtą bei pasiekti finansinę nepriklausomybę - kai jūsų turtas generuoja pakankamą pinigų srautą (pasyviąsias pajamas), kurių užtenka jums pragyventi nedirbant. Žinoma, tai nereiškia, kad jūs turite nebedirbti, tačiau tai jau tampa jūsų laisvu pasirinkimu, savęs realizavimu, o ne pragyvenimo būtinybe.
Svarbiausia, kaip teigia Robertas Kijosakis, norint pasiekti finansinę nepriklausomybę, nebūtina dirbti aukštose pareigose ar turėti ypatingą išsilavinimą. Tai pasiekiama kiekvienam žmogui. Kaip sako sena kinų patarlė - nesvarbu, kas tu esi, svarbu tai, kurlink tu eini. Todėl jo sukurto žaidimo PINIGŲ SRAUTAS 101 personažai - eiliniai įvairių profesijų žmonės - valytojos, auklės, gydytojai, teisininkai ir t.t. Visi jie turi vienodas galimybes ištrūkti iš "žiurkių rato" ir patekti į "greitkelį". Šiame žaidime jis apjungė savo patirtį - ir kaip mokytojo, ir kaip verslininko - sukauptą per ilgus metus.
Šį žaidimą Robertas siūlo žaisti visiems - ir mažiems, ir dideliems - ir žaisti nuolatos. Anot jo, vien žinoti teoriją neužtenka, reikia, kad pas žmogų susiformuotų tam tikti įgūdžiai, įpročiai. Juk žinome, kad geras verslininkas visur mato įvairias galimybes uždirbti pinigų, nes jis yra pratęs įvairius dalykus vertinti pro verslo prizmę. Tuo tarpu eilinis žmogus šių galimybių nė nepastebi. Todėl čia reikalingi tam tikri įgūdžiai, mokėjimas pažvelgti kitu kampu. O norint suformuoti įgūdžius, reikalinga nuolatos praktikuotis. Žinoma, praktikuotis galima ir realiame gyvenime, bet tai gali brangiau kainuoti, o žaisdami žaidimą PINIGŲ SRAUTAS 101, išvengsite didesnių nuostolių realiame gyvenime.
Kuriantiems verslą pirmą kartą, Robertas siūlo pradžioje prisijungti prie tinklinės rinkodaros kompanijų. Kam tai reikalinga, ir kokią kompaniją pasirinkti, sužinosite, perskaitę R. Kijosakio knygą "Verslo mokykla".
Roberto Kijosakio parduotų knygų skaičius visame pasaulyje artėja prie 30 milijonų. Lietuvoje parduotų knygų skaičius skaičiuojamas dešimtimis tūkstančių.
Jei jūs norite ištrūkti iš žiurkių rato, tuomet žaidimas PINIGŲ SRAUTAS 101 bei Turtingojo Tėčio serijos knygos skirtos jums.
Jūs galite išmokti jo paslapčių, kaip tapti turtingu ir iškovoti finansinę nepriklausomybę. Šiandien jūs galite išmokti jo asmeninių strategijų, jo turtą kraunančių įžvalgų bei jo finansinių principų!
Leiskite Robertui Kijosakiui būti jūsų mokytoju!
Robertas gali ateiti pas jus per savo knygas bei žaidimą, ir jums parodyti, kaip jūs galite įgyvendinti savo svajones. Jūs galite tiesiog dabar:

  • išsilaisvinti iš finansinio streso,
  • sukurti pinigų srautą, kuris suteiks jums finansinę laisvę ir galimybę įgyvendinti savo svajones,
  • įgyti turtą, kurio trokštate jūs bei jūsų mylimi žmonės.
Jūs galite ištrūkti iš "žiurkių rato", žaisdami populiarųjį Roberto Kijosakio žaidimą PINIGŲ SRAUTAS 101!
Sužinokite, kodėl idėja tapti turtingu įsigyjant turtą (namą, automobilį, papuošalus) yra mitas ir kaip paprasčiausias jūsų mąstysenos pokytis gali pakeisti jūsų gyvenimą. Išmokite pinigų srauto paslapčių, ir kaip visiems laikams išsivaduoti iš finansinių rūpesčių. Sužinokite, kaip jūs galite įgyvendinti savo svajones, kaip nustoti kapanotis finansinėje pelkėje, kaip pasiekti finansinį saugumą, ir kaip visiems laikams ištrūkti iš "žiurkių rato".